اگه می شد چی می شد؟؟؟؟؟؟
ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦  کلمات کلیدی: من و تو

سلام سلام صد تا سلام هزار و سیصد تا سلام به همه دوستای گلم

امیدوارم که تعطیلات نوروز به همتون حسابی خوش گذشته باشه.امیدوارم که یکی از فراموش نشدنی ترین نوروزهای عمرتون رو گذرونده باشید.برای من که عید خوبی بود به خصوص جشن تولدی که برام روز 4 فروردین گرفتن و کادوهای خوشملی که بهم هدیه دادن.هر چند که مجبور بودم از پنجم فروردین ماه بیام سر کار ولی رو هم رفته خوش گذشت.

و اما بعد.نمی دونم شما در تعطیلات به سفر رفتید یا نه ولی حقیقتش من سفر کردن در ایام عید رو اصلا" دوست ندارم اونهم به چند دلیل:

1) شلوغی بیش از اندازه مکانهای دیدنی(یادم میاد چند سال پیش رفته بودیم شیراز.رفتیم حافظیه تا مثلا" بریم سر مزار شاعر شوریده شیرازی ولی نشون به اون نشون که اگه شما دستتون به سنگ مزار حافظ رسید دست ما هم رسید).

2) ترافیک وحشتناک در جاده ها.این رو همراه کنید با رانندگی فوق العاده جالب و استثنائی بعضی از رانندگان هم وطن!!!!!!(بعضی وقتها آدم رو یاد بازی Need for Speed می اندازه).

3) گرانی بیش از اندازه اجناس مورد نیاز.از نان و تخم مرغ بگیر تا کش شلوار!!!!!

بگذریم. 

راستش می خواستم برای این پست یکی دیگه از سفرنامه های قبلی ام رو بنویسم.ولی در همین هاگیر واگیر یکهوئی یه فکری به ذهنم رسید.باز هم طبق معمول فکرم رو با چند تا از دوستان عزیزم در میون گذاشتم(کلا" به مشورت کردن خیلی اهمیت می دم) و وقتی دیدم اونها هم از ایده ام استقبال کردن تصمیم گرفتم که سوالم رو اینجا مطرح کنم و ببینم جواب شما دوستان همراه به این سوال چی می تونه باشه.

و اما سوال:

می گم "اگه به شما بگویند که اجازه دارید یکبار در زمان مسافرت کنید،دوست دارید بروید و کدوم واقعه تاریخی رو از نزدیک ببینید؟".

دوستام گفتن سوال جالبیه.امیدوارم که همین طور باشه.پس بی صبرانه منتظر جوابهای قشنگ قشنگ شما هستم.

پینوشت 1 : ببخشید اگر خیلی دیر اولین پست سال 1391 رو می نویسم.راستش با توجه به جابجائی محل ساختمان شرکتمون کلی کار رو سرم ریخته بود که شکر خدا همشون به پایان رسید.قول می دم که از این به بعد پسر خوبی بشم و زودی زود مطلب بنویسم.