موسیقی فیلم

حتما" برای شما هم تا حالا پیش اومده که جوانب یه فیلم از خود فیلم بیشتر روتون اثر گذاشته و در واقع از اون جوانب بیشتر از خود فیلم خوشتون اومده.مثلا" فیلم مادر ساخته مرحوم علی حاتمی رو یادتون که هست.فیلمی خوش ساخت و زیبا ولی به نظر من توی این فیلم بازی اکبر عبدی بیشتر از خود فیلم به چشم می یاد و یا بازی زیبای امین تارخ در سریال این سینا بیشتر از خود سریال به آدم می چسبه.

این مقدمه رو گفتم تا برسیم به اصل مطلب.امروز می خوام بهتون آهنگ یه فیلم رو معرفی کنم که به نظر من خیلی گیراتر ار خود فیلمه.موسیقی فیلم "آخرین بازمانده موهیکانها" به آهنگسازی Trevor Jones و Randy Edelman .گرچه خود فیلم هم بسیار زیبا و قشنـــگ ساخته شده ولی باید اعتراف کرد که موسیقی فیلم بســــــــــیار زیبا و دل نشین تره.

یادم می یاد که خیلی دنبال اسم فیلم و آهنگش بودم تا اینکه توی یه شب سرد زمستون که توی ماشین داشتم به رادیو پیام گوش می دادم گوینده رادیو اعلام کرد که می خوایم براتون موسیقی فیلم آخرین بازمانده موهیکانها رو پخش کنیم.اولش می خواستم رادیو رو خاموش کنم ولی بی خیالش شدم و گفتم گوش کنم و چه قدر خوب شد که رادیو رو خاموش نکردم.

دوستانی که مایلند به این آهنگ زیبا گوش کنن می تونن اون رو از لینک زیر دانلود کنن.خوشحال می شم نظر شما رو هم در مورد این آهنگ سحرآمیز بدونم.

 

 

http://www.4shared.com/audio/PIdGxeNa/Last_of_the_Mohicans.html

/ 1 نظر / 3 بازدید
بهروز

دمت گرم ! معلومه خیلی باسلیقه ای ! این اهنگ موهای بدن منو سیخ میکنه ! مخصوصا اون قسمت اخر فیلم که برای نجات دخترها روی صخره ها میدوند ! چقدر باشکوهه !