چی می خواستیم چی شد!!!

 

 

یادش به خیر.بچه که بودیم هر کسی ازمون سوال می کرد که دوست داری در آینده چی کاره بشی بدون هیچ فکر کردنی سریع می گفتیم دکتر یا خلبان.فکر می کردیم تمام شغلهای دنیا فقط خلاصه می شن به دکتری و خلبانی.(البته بماند که یکبار توی انشاء کلاس پنجم ابتدائی "که دوست دارید در آینده چه کاره بشوید؟" نوشتم "من دوست دارم در آینده یک شیرینی فروشی بزرگ داشته باشم" و بیچاره آقای معلم که مونده بود چطوری شاگرد اول کلاس و شاگرد دوم مدرسه می خواد شیرینی فروشی باز کنه.سوال)

بزرگتر که شدیم دیدیم که نه بابا شغلهای دیگه ای هم هستن که می شه بهشون فکر کرد و از اونجا بود که کم کم فکر کردن در مورد سایر شغلها هم اومد به کله هامون.

راستش چند روز پیش داشتم یه مطلبی رو توی وبلاگی می خوندم یه دفعه فکری به ذهنم رسید.گفتم توی وبلاگم بنویسم شاید بد نباشه.

راستش دوست دارم بدونم که دوست داشتیم چه کاره بشیم و حالا کارمون چی هست.

برای اینکه قواعد بازی جوانمردانه رو هم رعایت کرده باشم اول از خودم شروع می کنم.از زمانی که خودم رو بزرگ فرض کردم و برای شغل آینده ام نقشه کشیدم دوست داشتم باستان شناس بشم ولی خب نشد و الان مهندس کامپیوتر هستم.

حالا نوبت شماست که بگید دوست داشتید چه کاره بشید و الان چه کاره هستید.

منتظر نظرهای شما دوستای عزیزم هستم.

خرده فرمایشات : از همه دوستانی که زحمت می کشن و از اون یکی وبلاگم دیدن نـــــــمی کنن!!!!ناراحت صمیمانه تشکر !!!!! می کنم.

 

/ 56 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانوم خانوما

خوب من دوست داشتم معلم بشم خانومهاوقتی ازدواج میکنند بیشتر آرزوهاشون میشه رویا وبرای منم شدیه رویا

رویا

پدربزرگم و بعد پدر و عموم کتاب فروش بودن و من هم دوست داشتم کتابفروشی داشته باشم اما در کنار اون عاشق پزشکی بودم، کتاب فروش نشدم ،اما کتاب می خونم پزشک هم نشدم اما رشته ام خیلی ازش دور نیست و عاشقش هستم

محرمانه

کوچیک که بودم همه منو خانم دکتر صدا میزدن تا اینکه بزرگ شدم و دکتر اونم چه دکتری.دکترای برق -الکترونیک.کارشناسی کامپیتر-سخت افزار. طراح صفحات وب .مهندس آ تی.داور مسابقات تکواندو دان3.والبته کارمند میکروسافت انگلستان.موفق باشید. من تو اینترنت دنبال یه چیز دیگه بودم نمیدونم چرا از اینجا سر در آوردم.

اسيرعشق

من دوست داشتم به عشقم برسم ولي نشد.[ناراحت]

مهدیه

سلام[چشمک] من آدرس اون یکی وبلاگتو نمیدونم میشه بگی؟اگه میدونستم میرفتم معذرت میخوام[ناراحت]

مهدیه

من هنوز بزرگ نشدم ولی آرزو دارم جراح مغزواعصاب بشم

sm

as a child I akways dreamed of being a teacher! when I grew a young girl I dreamed O being an architect but as a surprise I am an english teacher not an architech! then I decided to take the ma exam in architecture but again I am accepted in anglish major!!!

شیدا

سلام وقتی کلاس اول بودم دوست داشتم معلم کلاس اول بشم وقتی رفتم کلاس دوم به این نتیجه رسیدم که معلم کلاس دوم بهتره بشم و وقتی کلاس سوم........................ اما همینکه رسیدم دانشگاه فهمیدم که شغلی که من براش ساخته شدم اینه که استاد دانشگاه بشم برای همین کلی این درو اون در زدم تا ارشد قبول شدم و هنوز دانشجو ارشد هستم اما دارم فکر میکنم برای دکتری قبول شدن چکار کنم البته شاید تا وقتی که دکتری بگیرم نظرم عوض شه[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] همش بستگی به شرایط داره دیگه اینکه تصمیم بگیرم چه کاره بشم!!!!!!!!!!!!!!![متفکر][قهقهه][نیشخند][قهقهه] موفقث باشی

elahe

منم نقشه های زیادی برای اینده کشیدم ولی حالا تا اون موقع صدبار نظرم عوض می شه[گل]

مریم

من ارزو ندارم کاره ای بشم سالهاست که سعی می کنم خوب باشم و تنها شدم هم اکنون هم تنهای تنهام ولی می دونم عادت می کنم این چند صباح هم میگذره اگر دوست داشتی می تونی یادم کنی اگر هم نکردی اشکالی نداره ما به دین در نه پی حشمت و جاه امده ایم از بد حادثه اینجا به پناه امده ایم